FACEBOOK

NAŠE ÚSPĚCHY

PRO VEŘEJNOST

Vyhledávání

SPONZOŘI

ZAJÍMAVOSTI ...

o SSK PRAHA 5 rss

SSK DDM Praha 5

Oddíl vznikl v roce 1979 při ZŠ Drtinova P-5, dříve Belojannisova. Oddíl - zájmový kroužek DDM Praha 5 je zaměřen  na sportovní střelbu pro mládež v disciplině vzduchová puška vleže 30 ran. Pro schopné střelce je možnost dalšího střelckého růstu v kategorii dorost a junioři vzduchová puška nebo pistole v mezinárodních i olympijských disciplinách. Naši členové získájí v průběhu roku základy sportovní střelby ze vzduchových pušek a pistolí a v průběhu času se mohou vypracovat k účasti na závodech pořádaných Českým střeleckým svazem a to vč.možnosti soutěžit na MČR o titul mistra ČR. Kroužek je vhodný pro každého se zájmem o sportovní střelbu od 8 let do 99 let.

Náš klub se v průběhu roku účastní pravidelných soutěží i nižších kategorií, kde naši členové získávájí zkušenosti se soutežemi, jejich pravidly. Ti nejlepší jsou pak nominiováni na závody Českého střeleckého svazu a na MČR o titul mistra ČR. Za dobu existence dosáhl oddíl mnoha úspěchů – 3x mistr ČR jednotlivci, 1x 3. místo v MČR, 1x mistr ČR družtev 1x rekord ČR a mnoho dalších umístění v regionálních a oblastních soutěžích.

Členové jsou také pravidelně seznamovány s novými pravidly jednotlivých střeleckých disciplín, s pravidly chování na střelnicích, s pravidly zacházení se zbraní  a mnoha dalšími užitečnými informacemi. Samotná sportovní střebla pak vede k celkovému zklidnění, neboť vyžaduje velké soustředění a koncentraci, tedy vlastnosti a schopnosti , které se velmi dobře využijí i v praktickém životě..

Dobré výsledky našeho klubu jsou založeny na kvalitních a velice zkušených trenérech s trenérskou licencí. K dispozici máme základní vybavení pro každého střelce (vč. zbraně) mimo střeliva , které si každý zajišťuje individuélně. Střelba ze vzduchových zbraní pak probíhá v tělocvičně ZŠ Kuncova v pražských Stodůlkách. 

Součástí činnosti klubu jsou pro zájemce z řad členů dobrovolné výlety pořádané trenéry klubu. Jedná se o 1-3 denní víkendové tematické výlety do okolí Prahy ( Berounka, Posázaví, atd.)  spojené s tábořením, historií měst a oblastí atd. Klub také pořádá výlety na soutěže českého střeleckého svazu zaměřené na střelbu z celé škály dalších zbraní ( kulové, odstřelovací atd.) .
Tato kategorie neobsahuje žádné články.

REKLAMA

S PODPOROU ...

SEO