FACEBOOK

NAŠE ÚSPĚCHY

PRO VEŘEJNOST

Vyhledávání

SPONZOŘI

ZAJÍMAVOSTI ...

ČLENSTVÍ

SSK DDM Praha 5 je střelecký klub organizovaný v rámci Českého Střeleckého svazu pod číslem č. 0013. 

V rámci činnosti klubu SSK Praha 5 je provozován zájmový střelecký kroužek pod záštitou DDM Praha 5, kde je možné střílení pro zábavu pro střelce od 8 let věku. Kroužek je zároveň jakousi "přípravkou" pro budoucí střelce s ambicí věnovat se tomuto sportu i dále.

Pokročilejší střelci, kteří mají zájem se dále věnovat sportovním střelckým disciplínám pak po dosažení určité výkonosti přecházejí do střeleckého klubu SSK Praha 5, kde se stávají členy Českého Střeleckého svazu , dále se rozvíjejí a věnují přípravě na standardní střelecké disciplíny pro vzduchové zbraně dle svého věku. Tréninky klubu a kroužku probíhají souběžně.


ZÁJMOVÝ KROUŽEK při DDM Praha 5 - členství

patche Členem kroužku DDM Praha 5 se může stát osoba od 8 let věku přihlášením do kroužku. Přihlásit se je nutné se do 30.8.2017 prostřednictvím ON-LINE formuláře. S ohledem na omezenou kapacitu je dobré s přihlášením neotálet, neboť každým rokem je zájem o kroužek vyšší než možnosti SSK DDM PRAHA 5.

Článků: 2

Střelecký KLUB SSK DDM PRAHA 5 - členství

patcheČlenem klubu SSK DDM Praha 5 se stává každý člen kroužku DDM PRAHA 5 za startovní členský polatek 150 kč na rok. U pokročilých střelců, kteří jsou po 1-2 letech účasti v kroužku nominováni na výkonostní střelbu je k členství v klubu nutná registrace při ČSS a členství v tomto svazu, úhrada členských příspěvků stanovených ČSS a vedením klubu SSK DDM Praha 5 a ročního příspěvku určeného na tréninkovou činnost. Činnost klubu SSK DDM PRAHA 5 je pak především směřována na výkonostní závodní sportovní střelbu ze vzduchových zbraní s účastí na soutěžích I. a II. kategorie pořádaných ČSS a krajskými sdruženími ČSS...

Článků: 1

REKLAMA

S PODPOROU ...

SEO