FACEBOOK

NAŠE ÚSPĚCHY

PRO VEŘEJNOST

Vyhledávání

SPONZOŘI

ZAJÍMAVOSTI ...

Kategorie: AKTUALITY

Zahájení činnosti kroužku 2015/2016

Zahájení činnosti kroužku 2015/2016V pondělí 14.9.2015 zahájí opět činnost střelecký kroužek ...

Vážení střelci,

v pondělí 14.9.2015 zahájí opět svoji činnost střelecký kroužek DDM Praha 5. V 16 hod. se poprve ve školním roce 2015/2016 sejdou členové zapsaní do skupiny STŘELCI I a ve středu 16.9.2015 ve stejnou dobu pak ti, kteří se zapsali do skupiny STŘELCI II.

Pokyny s informacemi k letošnímu provozu zájmového kroužku si můžete stáhnout zde
" POKYNY k zájmovému kroužku na sezónu 2015/2015 ". V pokynech naleznete také registrační formulář ke vstupu na klubové webové stránky a formuláře k vyzvedávání Vašich dětí, které se vyplněné budou vybírat na prvním tréninku.

V pondělí 21.9.2015 v 16 hod. pak proběhne krátká informační schůzka pro rodiče dětí přihlášených do střeleckého kroužku, kde se rodiče dozví vše potřebné k činnosti a provozu kroužku. Schůzka proběhne v prostorách tělocvičny ZŠ Kuncova 1580, Praha 5 - Stodůlky. Prosíme o účast rodičů všech nových členů kroužku.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, dasffaf@yahoo.com odpovědět
avatar
Extensions can do so much more than take hair from short to long. If you want your hair to be long but not look fake hair extensions uk can help you achieve that. If your hair is all one length, use cheap hair extensions sale to add layers or transform a bob into a shaggy, shoulder-skimming style. Your stylist, who can shape the add-on pieces, can help you a lot on this. So the fusion hair extensions sale will blend into your natural hair. You will be impressed at how well the color and feel of the hair extensions sale matched your own hair. Whether your hair is light or dark, there is a huge range of tones to choose from. For an evening out, it is a great way to change your style by adding length, or by sporting virgin hair extensions. The hair moves naturally and has great texture, and can be styled, brushed and curled along with your real hair, so you have a lot of options to make yourself more charming.

REKLAMA

S PODPOROU ...

SEO