FACEBOOK

NAŠE ÚSPĚCHY

PRO VEŘEJNOST

Vyhledávání

SPONZOŘI

ZAJÍMAVOSTI ...

Kategorie: AKTUALITY

Střílí celá rodina 2019 - oddílová soutěž nejen pro naše střelce ...

V rámci již tradiční oddílové soutěže " STŘÍLÍ CELÁ RODINA" bychom rádi pozvali k účasti rodiče, příbuzné a přátele našich střelců. Soutěž je výbornou možností zjistit co dělají Vaše děti v rámci tréninků po celý rok a také si zasoutěžit a pobavit se...

Střílí celá rodina 2018 - oddílová soutěž nejen pro naše střelce ...

V rámci již tradiční oddílové soutěže " STŘÍLÍ CELÁ RODINA" bychom rádi pozvali k účasti rodiče, příbuzné a přátele našich střelců. Soutěž je výbornou možností zjistit co dělají Vaše děti v rámci tréninků po celý rok, vyzkoušet si, jak náročnou činností sportovní střelba je  a také si zasoutěžit a pobavit se. Soutěž bude probíhat v období od 29.4. do 29.5.2019.

Jedná se o soutěž dvojic - TÝMŮ, kde jedním z dvojice je člen oddílu SSK DDM Praha 5 a druhým  je rodič, příbuzný nebo kamarád člena oddílu.

Střílí se v rámci pravidelných tréninků (pondělí a středa) a to ze vzduchové pušky vleže  s oporou na soutěžní terče na vzdálenost 10 m. K dispozici jsou dva nástřelné terče s libovolným počtem ran. Do soutěže se střílí 15 ran vždy po jedné do soutěžního terče. Celý závod absolvují rodinné dvojice každý samostatně a výsledek obou členů dvojice se nakonci sečte. Tím vznikne konečný výsledek rodinného týmu. Při rovnosti bodů dvou nebo více dvojic se pořadí určí podle výsledku člena oddílu.
Vítězná dvojice bude odměněna.

Máte-li zájem o účast v soutěži, napište do 26.5.2019 na e-mailovou adresu studeni@volny.cz složení týmu. Po uzavření předběžných přihlášek dostanete informace k rezervaci na konkrétní termín střílení.

Těšíme se na Vaši účast

Za SSK DDM PRAHA 5: Martin Studený, tel. 736 257 143

print Formát pro tisk

REKLAMA

S PODPOROU ...

SEO