FACEBOOK

NAŠE ÚSPĚCHY

PRO VEŘEJNOST

Vyhledávání

SPONZOŘI

ZAJÍMAVOSTI ...

Kategorie: AKTUALITY

SSK DDM PRAHA 5 - Zahájení činnosti v sezóně 2020/2021 - Informace

SSK DDM PRAHA 5 - Zahájení činnosti v sezóně 2020/2021 - InformaceDobrý den Předem bych rád poděkoval za přihlášení na sportovní střelbu pro sezónu 2020/2021. Jako každý rok bych Vás rád informoval, že sezónu zahájíme již tradiční "Infromační schůzkou". Schůzka spočívá v setkání nových střelců a především jejich rodičů na prvním tréninku, kde bychom rádi představili trenérský tým, náplň činnosti, a zodpověděli přípdané dotazy především Vás rodičů. Představíme vám také jednotlivé střelecké disciplíny s tím co obnášejí, seznámime Vás se vzduchovými zbraněmi , s kterými Vaše děti budou trénovat. Bohužel letošní sezóna nebude stejná jako předchozí a to díky situaci ohledně pandemie COVID-19 a opatřením buď již nastavených nebo těch, které přijdou v následujících dnech a týdnech. Bohužel v současné chvíli je více neznámých než známých a tak Vás nechceme vázat k učasti na trénicích nyní formou potvrzení přihlášky a úhrady kroužkovného. Není totiž zatím vůbec známo, kdy budeme moci s činností začít s ohledem na stávající opatření. Termín informační schůzky a zahájení sezóny tréninků nyní odhadujeme na druhou polovinu října 2020 s tím, že budeme reagovat na aktuální epidemiologockou situaci a termín aktualizovat. Z tohoto důvodu bych Vás chtěl požádat o sledování našich stránek http://sskpraha5.cz/, kde budeme zvěřejňovat průběžně nové informace jakmile je budemem mít k dispozici. O Termínu informační schůzky a zahíjení tréninků Vás budeme informovat emailem.Věřím, že stávající situace nepotrvá dlouho a budeme moci sezónu zahíjit co nejdříve. Věřím také, že situaci pochopíte a budeme i nadále v kontaktu. Velice děkujeme

Dobrý den

Předem bych rád poděkoval za přihlášení na sportovní střelbu pro sezónu 2020/2021. Jako každý rok bych Vás rád informoval, že sezónu zahájíme již tradiční "Infromační schůzkou". Schůzka spočívá v setkání nových střelců a především jejich rodičů na prvním tréninku, kde bychom rádi představili trenérský tým, náplň činnosti, a zodpověděli přípdané dotazy především Vás rodičů. Představíme vám také jednotlivé střelecké disciplíny s tím co obnášejí, seznámime Vás se vzduchovými zbraněmi , s kterými Vaše děti budou trénovat.

Bohužel letošní sezóna nebude stejná jako předchozí a to díky situaci ohledně pandemie COVID-19 a opatřením buď již nastavených nebo těch, které přijdou v následujících dnech a týdnech. Bohužel v současné chvíli je více neznámých než známých a tak Vás nechceme vázat k učasti na trénicích nyní formou potvrzení přihlášky a úhrady kroužkovného. Není totiž zatím vůbec známo, kdy budeme moci s činností začít s ohledem na stávající opatření. Termín informační schůzky a zahájení sezóny tréninků nyní odhadujeme na druhou polovinu října 2020 s tím, že budeme reagovat na aktuální epidemiologockou situaci a termín aktualizovat.

Z tohoto důvodu bych Vás chtěl požádat o sledování našich stránek http://sskpraha5.cz/, kde budeme zvěřejňovat průběžně nové informace jakmile je budemem mít k dispozici. O Termínu informační schůzky a zahíjení tréninků Vás budeme informovat emailem.Věřím, že stávající situace nepotrvá dlouho a budeme moci sezónu zahíjit co nejdříve. Věřím také, že situaci pochopíte a budeme i nadále v kontaktu.

Velice děkujeme

print Formát pro tisk

REKLAMA

S PODPOROU ...

SEO