FACEBOOK

NAŠE ÚSPĚCHY

PRO VEŘEJNOST

Vyhledávání

SPONZOŘI

ZAJÍMAVOSTI ...

Kategorie: AKTUALITY

SSK DDM Praha 5 na sezónu 2016/2017 v novém ...

SSK DDM Praha 5 na sezónu 2016/2017 v novém ...V oblasti výkonostní střelby jsme na letošní sezónu opětovně vylepšili tréninkové podmínky pro naše sportovní střelce ....

V oblasti výkonostní střelby jsme na letošní sezónu opětovně vylepšili tréninkové podmínky pro naše sportovní střelce.

  

Vylepšení spočívá především v repasovaných lapačích s LED osvětlením a el. posuvem z pozice střelce, kde nyní disponujeme zařízením pro 10 stanovišť. Díky tomuto vylepšení je možné efektivněji využít tréninkový čas. Připravujeme ještě repas 3 lapačů, abychom osvětlené  a el. posuvné lapače měli pro všechna stanoviště našich střelců.

Dalším vylepšením je instalace nových stolíků pro naše střelce ve stoje a střelce s pistolí pro odkládání zbraní a vybavení sportovního střelce na palebné. Také jsme na letošní sezónu přidali další dvě hodiny večerních tréninků každou středu pro naše výkonostní střelce.

V konečné kombinaci se zapojením našich 3 vyškolených trenérů "C" se tak můžeme efektivněji a cíleněji věnovat našim výkonostním sportovním střelcům na večerních trénincích. Věříme, že tyto novinky ocení nejenom naši sportovní střelci, ale i rodiče. Věříme také, že zlepšení tréninkových podmínek přinese i další výborné výsledky na soutěžích ve vzduchovkové sezóně 2016/2017.

 

 

 

print Formát pro tisk

REKLAMA

S PODPOROU ...

SEO