FACEBOOK

NAŠE ÚSPĚCHY

PRO VEŘEJNOST

Vyhledávání

SPONZOŘI

ZAJÍMAVOSTI ...

Kategorie: AKTUALITY

Důležité informace ohledně koronaviru DDM PRAHA 5

Důležité informace ohledně koronaviru DDM PRAHA 5Vzhledem k nastalé situaci ohledně možnosti epidemie koronaviru COVID 19 apelujeme na zvýšenou opatrnost i v rámci docházky na zájmové aktivity DDM Praha 5. Prosíme všechny o: zodpovědné dodržování hygienických pravidel zamezujících šíření infekce (časté mytí rukou, používání jednorázových kapesníků, atd.). docházku na zájmové aktivity pouze ve stavu bez příznaků onemocnění (netýká se pouze možnosti onemocnění koronavirem, ale i běžné chřipky) dodržování hygienických opatření v případě cestování do zasažených oblastí (14 denní karanténa po příjezdu, apod.)

Vzhledem k nastalé situaci ohledně možnosti epidemie koronaviru COVID 19 apelujeme na zvýšenou opatrnost i v rámci docházky na zájmové aktivity DDM Praha 5. Prosíme všechny o:

  • zodpovědné dodržování hygienických pravidel zamezujících šíření infekce (časté mytí rukou, používání jednorázových kapesníků, atd.). 

  • docházku na zájmové aktivity pouze ve stavu bez příznaků onemocnění (netýká se pouze možnosti onemocnění koronavirem, ale i běžné chřipky)

  • dodržování hygienických opatření v případě cestování do zasažených oblastí (14 denní karanténa po příjezdu, apod.)

V případě, že vám bude lékařem doporučena karanténa, prosím informujte o této skutečnosti vedení DDM Praha 5 (marie.mertova@ddmpraha5.cz nebo telefonicky 257 323 918).
Prosíme rodiče o připomenutí základních hygienických pravidel svým dětem. Děkujeme za pochopení a spolupráci.
Odkazy na další informace:

print Formát pro tisk

REKLAMA

S PODPOROU ...

SEO