FACEBOOK

NAŠE ÚSPĚCHY

PRO VEŘEJNOST

Vyhledávání

SPONZOŘI

ZAJÍMAVOSTI ...

Kategorie: AKTUALITY, VÝLETY ODDÍLU ARCHIV

Víkendový Výlet - Odstřelovačka 2013 Maxičky

Víkendový Výlet - Odstřelovačka 2013 MaxičkyO víkendu 30.8-1.9.2013 jsme navštívili již tradiční závody ODSTŘELOVAČKA pořádané SSK Boletice ...

ODSTŘELOVAČKA SSK BOLETOICE 8-2013

Víkendový Výlet - Odstřelovačka 2013 Maxičky

 

O víkendu 30.8-1.9.2013 jsme navštívili již tradiční závody ODSTŘELOVAČKA pořádané SSK Boletice. Soutěž probíhala na přírodní střelnici v lesích poblíž obce Maxičky ( Děčín).V pátek probíhal na střelnici zástřel zbraní ve volnějším režimu, který skončl kolem šesté hodiny večerní.

 

Víkendový Výlet - Odstřelovačka 2013 Maxičky

 

Celou akci jsme pojali jako třídenní výlet od pátečního poledne do nedělního odpoledne . Po skončení pátečního programu jsme v okruhu cca 800 m od střelnice vyhledali místo pro táboření chráněné proti dešti pod skálou. Vybudovali jsme  tábořiště , připravili večeři a kolem desáté hodiny jsme šli spát, abychom nabrali sil do dalšího dne.

 

 

V sobotu pak proíhal na střelnici hlavní závod ( viz propozice závodu) ve velkorážní standardní a libovolné pušce. Z průběhu jsme vytvořili několik krátkých videií na která se  můžete podívat. Po jeho skončení v podvečerních hodinách jsme se přesunuli do již připraveného tábořiště, kde jsme nocovali první noc.

         
      

 V neděli probíhal závod jednotlivců ve střelbě z vojenské kulovnice dle připraveného programu viz propozice závodu).

      

Díky počasí, které se opravdu vydařilo jsme si přivezli celou řadu jedinečných zážitků. Fotografie a krátké videoklipy pak přinášíme v sekci FOTOGALERIE

Další fotografie nalezntete také na http://www.ssk-boletice.cz/fotoalbum/2013_08_31-maxicky---vpumc/

a zde http://sskzvoleneves.rajce.idnes.cz/Maxicky_-_VPuMC_-_31.8.2013

 

 

 

 

 

print Formát pro tisk

REKLAMA

S PODPOROU ...

SEO